Selected Projects

Cutting-edge, functional & beautiful. This is some of the projects we have been crafting lately. Have a look!
tecPRO ADVANCEDps

BioTectum Advanced TecPro

Linia Advanced to najbardziej zaawansowane technicznie komory laminarne BioTectum posiadające wiele unikatowych, nowych funkcji, przy zachowaniu wszystkich kluczowych funkcjonalności urządzeń z linii Classic oraz Classic Neo.

Neops

BioTectum Classic NEO

Obecnie ta linia komór laminarnych BioTectum reprezentowana jest przez jeden model o szerokości roboczej ≈ 950mm.

PANEL touch

Panel dotykowy Tec Touch Panel

Panel dotykowy TEC TOUCH PANELTM, który standardowo jest montowany w komorach laminarnych z linii Advanced jest wyposażony w czytelne kolorowe piktogramy z zegarami, które w sposób graficzny pokazują wartości przepływu powietrza, pozycji przedniej szyby oraz komunikaty informacyjne, alarmowe czy ewentualnych błędów ze wskazaniem czego dotyczą. Panel Classic Tec Turn&Touch Panel CLASSIC z dedykowanymi klawiszami funkcyjnymi…

biotectum X6 2020 VIII5ps

Panel Classic Tec Turn&Touch

Panel CLASSIC z dedykowanymi klawiszami funkcyjnymi oraz klawiaturą membranową stanowi solidny element zarządzania pracą komory laminarnej. Pokrętło TURN&TOUCH w sposób precyzyjny oraz intuicyjny umożliwia poruszanie się po menu dostępnych funkcji. Wartości liczbowe przepływów są wyświetlane i łatwe do odczytu zarówno z pozycji siedzącej jak stojącej.

BioTectum Classic

BioTectum Classic

Popularny model produkowany od wielu lat, o dopracowanej konstrukcji zapewniającej bezpieczeństwo pracy oraz niezawodność.