BioTectum Classic

Certyfikat TUV Rheinland

Zgodność z normą EN 12469/2002

Total Safety

Innowacyjne rozwiązania techniczne

Linia Classic

Koncentracja na trzech istotnych aspektach w projektach komór laminarnych z serii Classic przełożyła się na stworzenie sprzętu zapewniającego wysoki poziom komfortu użytkowania, jak i bezpieczeństwa osób obsługujących urządzenia, przy jednoczesnej dbałości o środowisko naturalne. Integralnym elementem konceptu, stanowiącym jednocześnie ogromny jego atut, stał się inteligentny system zarządzania, oparty o specjalny panel kontrolny. Posiada on wbudowane rozwiązania usprawniające obsługę urządzenia w postaci między innymi komunikatów informacyjnych i alarmowych, które wskazują na np. konieczność wymiany podzespołów, itp. Sprzęt posiada również wbudowane funkcje auto-diagnostyki, co pozwala na szybką reakcję w razie wystąpienia nieprawidłowości w działaniu urządzenia.

 

Poza oczywistymi walorami użytkowymi, komory laminarne z serii Classic, charakteryzują się także dbałością o pozytywne wrażenia wizualne oraz jak najlepszy standard wykonania. Złożyły się na to zarówno najlepszej klasy komponenty, bazujące na solidnych materiałach, jak i dbałość o precyzję wykończenia nawet najdrobniejszych detali sprzętu.

Bezpieczeństwo & Ochrona

W standardzie urządzenia marki BioTectum są wyposażone w pełen pakiet elementów mających wpływ na bezpieczeństwo pracy oraz ochronę operatora.

Konstrukcja

Między innymi trzy silniki elektronicznie komutowane, szyba poruszana elektrycznie, lampa UV-C czy wnętrze wykonane w technologii bezszwowej ze stali nierdzewnej kwasoodpornej AISI/ASTM 316L mają istotny wpływ na walory użytkowe oraz długowieczność komór BioTectum.

Wyniki sprzedaży

Jesteśmy coraz lepiej rozpoznawalni a jakość i skuteczność linii Classic została w ciągu ostatnich pięciu lat dobrze potwierdzona co pozwoliło nam znacząco zwiększyć skuteczność dotarcia do nowych Klientów. 

0 %
wyniki sprzedaży 2019/2020

Sterowanie & Kontrola

W standardzie komory linii Classic są wyposażone w niezawodne panele TEC TURN&TOUCH z pokrętłem, które w sposób precyzyjny ułatwia poruszanie się po menu dostępnych funkcji.

Stylistyka

Bardzo ważny element na, który zwracaliśmy uwagę w trakcie prac konstrukcyjnych to wrażenia wizualne oraz ergonomia pracy.

Wentylatory

Trzy silniki elektronicznie komutowane EC ebm papst gwarantujące bardzo dobry rozkład laminarny oraz niski pobór prądu i niedużą emisję hałasu

Tryb Suspend

Tryb utrzymujący komorę w ciągłej gotowości do pracy przy jednoczesnym ograniczeniu zużycia energii oraz wydłużeniu czasu eksploatacji urządzenia.

Autodiagnostyka

Szybka weryfikacja powstałej awarii co umożliwia błyskawiczną reakcję serwisową

Tec Remote Controls

Zdalna diagnostyka ustawień komory możliwa z każdego miejsca na świecie, wystarczy komputer z dostępem do internetu