BioTectum Classic Neo

Certyfikat TUV Rheinland

Zgodność z normą EN 12469/2002

Total Safety

Innowacyjne rozwiązania techniczne

Linia Classic Neo

Skupiając się na trzech płaszczyznach w projektach komór laminarnych z linii Classic Neo przygotowaliśmy urządzenia gwarantujące komfort i bezpieczeństwo użytkowania, a przy tym nie wpływające szkodliwie na środowisko naturalne. Nowatorskie rozwiązania, które wykorzystane zostały w tym sprzęcie laboratoryjnym dostrzegalne są w aspektach związanych z założeniami konstrukcyjnymi, sterowaniem oraz aspektami wizualnymi. Sprzęt odznacza bowiem prostą, minimalistyczną formą, z wyraźnie zaznaczonymi akcentami kolorystycznymi(elementy stylistyczne wykonane z wykorzystaniem kolorów z palety RAL).

Do niewątpliwych atutów komór laminarnych z serii Classic Neo należy zaliczyć szereg rozwiązań technicznych dedykowanych zwiększeniu wygody użytkowania, jak np. wyposażenie w siłowniki pokrywy przedniej, zainstalowanie elektrycznego sterowania szybą frontową. Mieliśmy na względzie także bezpieczeństwo, co przełożyło się na zastosowanie szeregu elementów zwiększających ochronę użytkowników w czasie wykonywania prac, np. zastosowanie dobrych jakościowo filtrów: głównego i wylotowego czy umieszczenie stałego laminaryzatora.

Bezpieczeństwo & Ochrona

W standardzie urządzenia marki BioTectum są wyposażone w pełen pakiet elementów mających wpływ na bezpieczeństwo pracy i ochronę operatora.

Konstrukcja

Nowatorskie rozwiązania, które
wykorzystane zostały w tym sprzęcie laboratoryjnym
dostrzegalne są w aspektach związanych z założeniami
konstrukcyjnymi oraz aspektami wizualnymi. Sprzęt odznacza bowiem prostą, minimalistyczną formą, z wyraźnie zaznaczonymi akcentami kolorystycznymi oraz
wnętrzem wykonanym z hartowanego szkła oraz stali
nierdzewnej co nadaje mu wyjątkowy charakter.

Wyniki sprzedaży

Jesteśmy coraz lepiej rozpoznawalni a jakość i skuteczność linii Classic została w ciągu ostatnich pięciu lat dobrze potwierdzona co pozwoliło nam znacząco zwiększyć skuteczność dotarcia do nowych Klientów.

0 %
Wyniki sprzedaży 2019/2020

Sterowanie & Kontrola

Komory linii Classic są wyposażone w niezawodne panele TEC TURN&TOUCH z pokrętłem, które w sposób precyzyjny ułatwia poruszanie się po menu dostępnych funkcji.

Wentylatory

Dwa silniki elektronicznie komutowane ebm papst gwarantują bardzo dobry rozkład laminarny oraz niski pobór prądu i niedużą emisję hałasu

Tryb Suspend

Tryb utrzymujący komorę w ciągłej gotowości do pracy przy jednoczesnym ograniczeniu zużycia energii oraz wydłużeniu czasu eksploatacji urządzenia

Autodiagnostyka

Szybka weryfikacja powstałej awarii co umożliwia błyskawiczną reakcję serwisową

Tec Remote Controls

Zdalna diagnostyka ustawień komory możliwa z każdego miejsca na świecie, wystarczy komputer z dostępem do internetu